Outdoor club :: Akce :: Voda :: Jarní vlnka

Jarní vlnka

WWW.OUTDOOR-CLUB.CZ & SÁZAVA-TOUR

JARNÍ VLNA

(K.F.)

Jarní vlna, jednodenní splutí Sázavy, vhodné pro vodáky všeho druhu, jak pro zkušené, tak pro začátečníky, pro nadějné talenty i rekreační jezdce, co na to celý další rok nesednou...

Jarní vlna – voda pro každého! Nebo skoro pro každého... Jarní vlna přímo navazuje na předchozí Čaronoutonice.

Charakteristika:

Dolní úsek řeky Sázavy s obtížností ZW C – WW II s několika vysokými a několika vysoce zajímavými jezy, které střídají dlouhé peřeje. Splouvaný úsek Týnec n.S.– Pikovice

Termín:

1.5.2015

Doporučené vybavení:

  • loď, vesta, pádlo, oblečení na vodu (neoprén není nezbytný, ale hodí se, hydroboty – staré tenisky nebo neoprenky, vesta – pro začínající a neplavce povinná (vodácké vybavení možno zapůjčit).
  • Neopreny a jiné oděvní doplňky lze zajistit přes pořadatele.  Standardně se používají plastové kanoe Vydra, na přání lze zajistit nafukovací kanoe Baraka, Pálava. Použití kajaku je na uvážení kajakáře.

Srazy, odjezdy a doporučené časy: 

  • Sraz všech účastníků na vodu 1.5. cca 11:00 v Týnci, bude upřesněno a doladěno.

Splutí trvá 5 - 7 hodin.

Doprava:

  • osobními automobily účastníků nebo vybranými železničními spoji. Lodě s radostí naloží, s potěšením dodá a s láskou přiveze Martin Sopr – Sázava Tour. Dopravu soukromých lodí si každý zajistí sám, tak aby nenarušoval harmonogram a dostavil se včas na místo určení.

Cena:

  • detailní rozpočet na místě; závisí na počtu účastníků a ujetých km.

Přihlášky, objednávky materiálu, informace, apod:

  • Přihlášky a požadavky na materiál v králikárně do 29.4.2014. Přestože se platí až po akci na místě, jsou přihlášky (a zejména objednávky materiálu) závazné, případná neúčast není důvodem k nezaplacení materiálu. SÁZAVA NENÍ HOLUBNÍK!!!

Každý se účastní na vlastní nebezpečí a plně odpovídá za svěřený materiál či děti. Ukradení, utopení, uplavání nebo zničení výstroje či svěřenců je plně na uvážení účastníka.

AHOJ!

Šťovík