Outdoor club :: Aktuality

Aktuality

Otroška Kartoška

Brigáda na krkonošské roubence 12-14.6.2020

Brífink před odjezdem na Brigádu

Pátek příjezd večer. Ženy, víno, zpěv, jelenní říje.

V sobotu práce na udržení kartošky v provozuschopném stavu. Práce: dřevo, natírání střechy, meliorace podél cesty, Večer grilování, víno.
Neděle - v podstatě opakování soboty s méně velkorysými plány, kdy se práce spíše snaží namísto expanze mířit ke konci. Večer ženy.

Tak tedy:
oblečení pracovní.
Hodí se kožené rukavice, prodlužovačky, motorové pily, háky a hadice...


Ubytování:

přímo v chatě, která musí zůstat obyvatelná i po dokončení zvelebovacích prací
Doprava vlastní, eventuelně dohodou - pokud nás bude víc, odvezeme auta na Špindlerovku, neplatí pro boudičku, bez níž by brigáda nebyla brigádou.
Stravování s milým příspěvkem Lídy, včetně pivní bečky, takže ono to s tím vínem nebude tak slavný. Na jeden z večerů se předpokládá podzimní letní grilování ve vlahém horském večeru- sadomaso, klobásy a jiné - při vážné nepřázni počací indoorova verze. Ostatní strava striktně dělnická, snídaně OC typu a oběd šunkenfleky.

Finanční stránka:
Midsomar je akce čistě dobrovolnická, nikdo nic nedostane. Ubytování poskytuje pro pracující Lída bezplatně (spacáky s sebou, povlečení se nevydává), strava po vyčerpání příspěvku rozpočtem, doprava vlastní.
AKce K.F., děti, které to ještě potřebují, musí mít dozor a nerušit pracovní tempo. Ke každému dozoru musí být jeden všehoschopný otrok.

Abychom věděli, kolik pracantů a tedy i strávníků lze ošekávat, přihlaště se, prosím do úterý 9.6. v králikárně. Dííky.

Jana Lhotská, 4.06.2020, 19:00.