Outdoor club :: Aktuality

Aktuality

Gluhwein a Palačinka party

23.12.2018

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi nápor stresu, znáte to - rodinné návštěvy, koledy, vánoční večírky, rodinné návštěvy, atd.

Přijďte se zrelaxovat do centra Prahy na tradiční setkání u Gluhweinu. Sraz v 23.12. v 17 hodin u Matky Bóží, s sebou hrneček, hubertus a kamarády. Interpersonální koordinace bude probíhat živelně - pokud někdo už teď ví, že půjde, napiště mi a vložím vás sem jako koordinačního důstojníka. My nemůžeme, znáte to, rodinná návštěva.

Zábava může dále pokračovat na navazující akci, Palačinka party, která se opět koná v novém bytě u Lhoťáků, je už sice od loňska starý, ale pokud někdo loni vynechal....Ke Strašnické 16, Praha 10, první patro, od schodů DOPRAVA, nespleťte to, udržujeme se sousedy přátelské vztahy. Začátek akce ve 20 hodin, dřív to nejde, znáte to, rodinná návštěva. Zde, prosím, nezvonit, zavolat na Lhot tel (první kdo zazvoní na zvonek, čte pohádky, druhý hraje monopoly, třetí s nima odchází na hříště). S sebou vezměte, co máte rádi k jídlu a pití, a aby akce zůstala komponovanou, chtělo by to palačinky - co na to rudý gentleman?

Budeme se těšit!

 

JaL   

Jana Lhotská, 15.12.2018, 22:00.