Outdoor club :: Akce :: Kola :: Maštal

Maštal 2012

TERMÍN: 2.-4.3.2012

MÍSTO: Horákovic statek ve Vratkově, Středočeský kraj, okres Příbram

Ahojda lidičkové,

po nezdařeném pokusu na podzim, přichází pokus na jaře je rezervována pouze Maštal, tak doufám, že se nám ji aspoň podaří naplnit... Jedná se o pobyt od pá 2.3. do ne 4.3.2012 za 500,-kč/pobyt/osoba se společnou sobotní večeří, kterou zajišťuji já,  máme vyjednanou specielní slevu pouze pro nás a teď děti do 3let za jednorázový  poplatek 200,- a pes za 100,- kdo si domluví jízdy na koních počítejte s 5,-Kč/min.

Je velmi pravděpodobné, že veškeré jízdy budou probíhat v kryté jízdárně, zatímco venku budou vládnout ideální podmínky pro notorické běžkaře a doporučuji také sjezdařům těsně před odjezdem zkontrolovat aktuální stav a možnosti lyžařského areálu Moninec,  který rozhodně není daleko a určitě bude v provozu (ne nadarmo se této  oblasti říká čeká sibiř.

Přihlášky a další dotazy prosím rovnou ke mě - sisusinna@email.cz (heslo Vratkov). Kdo nezná, nechť hledá www.uhoraku.cz a kdo se přihlásí, nechť dodá případné možnosti přesunu (mám místo v autě / potřebuji místo v autě), požadavky na druh a  množství potřebného alkoholu vítány.

Přihlášky bych prosila do 25.2.2012 a pak začnu koordinovat množství vozidel (počet parkovacích míst je lehce omezen).

S pozdravem a přáním sejdeme se v sedle se na všechny těším

ZUZKA Pampalini

Umístění statku.